menu

Stěhování strojů

Profesionální stěhování strojů a zařízení

Stěhování strojů a zařízení vyžaduje specifickou odbornost a pečlivost. V rámci našich stěhovacích služeb se specializujeme na bezpečný a efektivní přesun různých typů strojů a zařízení, ať už pro průmyslové podniky, výrobní společnosti nebo jiné obchodní subjekty. Naše týmy jsou vybaveny nezbytným technickým vybavením a mají bohaté zkušenosti v manipulaci s velmi těžkými břemeny. Snažíme se minimalizovat jakékoli přerušení vaší provozní činnosti a zajišťujeme, aby bylo stěhování provedeno rychle, efektivně a s maximálním ohledem na bezpečnost vašeho zařízení.

Stěhování na klíč

Od balení až po montáž - naše kompletní stěhovací služba se postará o vše.

Pojištění do 5 mil. Kč

Už žádné obavy, veškerý váš majetek je u nás pojištěný až do výše 5 milionů Kč.

25 let zkušeností

Spolehněte se na naši dlouholetou praxi a profesionální přístup.

Při stěhování strojů myslíme na vše

  • Specializovaný přesun a transport: Naše týmy jsou vybaveny pro manipulaci a bezpečný transport širokého spektra průmyslových strojů a zařízení. Zajišťujeme, že každé zařízení je bezpečně přepraveno na nové místo s využitím vhodného vybavení a vozidel.

  • Flexibilní přístup k různým typům zařízení: Každý stroj nebo zařízení vyžaduje specifickou péči. Naše služby zahrnují individuální přístup a strategie přizpůsobené konkrétním potřebám a specifikacím přepravovaných strojů.

  • Koordinační a logistická podpora: Poskytujeme komplexní koordinační a logistickou podporu, aby bylo zajištěno, že stěhování proběhne hladce a efektivně, s minimálním dopadem na Vaši denní činnost nebo provoz.

Cena stěhování strojů

Ceny jsou uvedeny bez DPH. V případě práce v pozdních večerních a nočních hodinách (18:00 – 06:00) účtujeme příplatek 50 %.

Stroje do 100 Kg

Od 2 000 Kč

Stroje do 500 Kg

Od 7 000 Kč

Ostatní

Na dotaz

Svěřte stěhování strojů do našich rukou

Každý typ stroje nebo zařízení vyžaduje specifický přístup a péči. Klademe důraz na zachování funkčnosti a bezpečnosti zařízení během celého procesu stěhování. Naše zkušenosti a odbornost nám umožňují přizpůsobit se různým požadavkům a zajistit, že vaše zařízení bude přestěhováno s maximální péčí.

Kontaktujte nás a zjistěte, jak můžeme zajistit hladký a bezpečný přesun vašich strojů a zařízení s naším vysoce specializovaným, zkušeným a efektivním přístupem.

Ukázka naší práce

Prohlédněte si naše fotografie, které jsou odrazem spokojenosti našich klientů a kvality naší práce.

Časté dotazy a odpovědi

Stěhování strojů může vyvolat mnoho otázek, právě proto jsme připravili odpovědi na ty nejčastější.

Cena stěhování těžkých strojů závisí na několika faktorech: velikosti a hmotnosti strojů, složitosti stěhovacího procesu (včetně případné demontáže a montáže), vzdálenosti přepravy a speciálních požadavků, jako je například potřeba speciálního vybavení. Pro každého klienta připravujeme individuální cenovou nabídku, která odráží všechny tyto aspekty. Nabízíme konkurenceschopné ceny a snažíme se poskytnout nejlepší možnou hodnotu za vaše peníze.

Doba potřebná pro stěhování strojů a zařízení se může lišit v závislosti na rozsahu a složitosti projektu. Obvykle to zahrnuje čas potřebný pro přípravu, balení, transport a následnou montáž na cílovém místě. Naše týmy pracují efektivně, aby minimalizovaly jakékoliv přerušení vašeho provozu, a zároveň zajistily bezpečný a pečlivý přesun.

Náš tým je vybaven znalostmi a dovednostmi potřebnými pro řešení logistických a celních výzev, které mezinárodní stěhování přináší. Snažíme se zajistit, aby byla všechna potřebná dokumentace správně vyplněna a aby byly splněny všechny regulatorní požadavky pro hladký přechod přes hranice. Zajistíme vše od A do Z, aby byla zajištěna efektivní a bezproblémová přeprava Vašich strojů do zahraničí.

Bezpečnost vašich strojů je naší prioritou. Využíváme speciální techniky a materiály pro ochranu strojů během manipulace a transportu. Toto zahrnuje použití ochranných obalů, fixačních a podpěrných systémů, aby bylo zajištěno, že stroje nebudou poškozeny. Navíc, naši pracovníci jsou vyškoleni v bezpečných metodách manipulace a používají vhodné manipulační a zvedací zařízení pro bezpečný přesun.

Příprava těžkého stroje na stěhování zahrnuje několik klíčových kroků. Je důležité odpojit stroj od všech napájecích zdrojů, zajistit všechny pohyblivé části, odstranit nebo zabezpečit všechny volné komponenty a v případě potřeby odvodnit a očistit stroj. Doporučujeme také dokumentovat aktuální stav stroje pro případné nároky na pojištění. Náš tým vám může poskytnout podrobné instrukce a pomoci s přípravou.

Co říkají naši klienti?

Podívejte se na hodnocení našich spokojených klientů a zjistěte, proč jsme důvěryhodným partnerem pro stěhování v Praze.

Radomír Mlýnek
Firmy.cz
Read More
Fér jednání. Dodrželi vše, co slíbili předem do telefonu. Dobrá cena. Doporučuji
Stanislav Tichý
Firmy.cz
Read More
Chci doporucit tuhle firmu velmi rychlé jednání super cena příště se určitě zase obrátím na tuto firmu
Ivana Dongresová
Firmy.cz
Read More
Se stěhovací službou jsem byla velmi spokojená.Pánové málo mluvili a hodně dělali,vše obaleno. Hlavně cena byla oproti konkurenci poloviční. Vřele doporučuji.
Jana Bohumilová
Firmy.cz
Read More
Chci vyzdvihnout tuhle firmu jak je skvělá a výtečná vše v naprostým pořádku komunikace jednání rychlost vstřícnost a za příznivou cenu
Jakub Mencl
Firmy.cz
Read More
Moc chválím tuhle firmu profesionální přístup vše jak má být a očekává od stěhovací služby děkuji chlapům
Eva Pěšáková
Firmy.cz
Read More
Chci hrozně pochválit tuto firmu nejlepší ve svém oboru Stěhovala jsem se několikrát ale tahle firma byla ze všech nejlepší děkuji mockrát

Budete se stěhovat? 

My vám pomůžeme!

Pošlete nám nezávaznou poptávku:

Na většinu poptávek odpovídáme do 30 minut.