menu

Stěhování Poděbrady a okolí

Nabízíme stěhovací služby v Poděbradech a blízkém okolí

Poskytujeme stěhovací služby nejen v Poděbradech, ale také v rámci celého Středočeského kraje, včetně měst: Nymburk, Městec Králové, Lysá nad Labem a Český Brod. Ať už tedy potřebujete přestěhovat, uskladnit nábytek nebo jen vyřešit vyklizení bytu či domu, rádi pro vás zajistíme bezproblémový průběh s maximální opatrností.

Přestěhujeme vám cokoliv – firmu i domácnost

Stěhování bytů a kanceláří

Náš stěhovací tým je složen z vyškolených odborníků, kteří mají bohaté zkušenosti se stěhováním všech typů objektů, od malých bytů až po rozsáhlé kancelářské prostory. Díky našim znalostem a dovednostem jsme schopni plánovat a provádět přesun vašeho majetku efektivně a především bezpečně.

Citlivá manipulace s těžkými předměty

Přesun těžkých či křehkých předmětů může být složitý a náročný. Naši stěhováci mají potřebné nástroje, vybavení a know-how pro bezpečnou manipulaci s těžkými břemeny. Bez ohledu na to, zda se jedná o pianino, trezor nebo jiné těžké předměty, zvládneme to s precizností a pečlivostí. Vaše bezpečí a klid jsou pro nás prioritou. Navíc jsme pojištěni do částky 5 milionů, takže máte jistotu, že jste kryti v případě nepředvídaných událostí.

Při stěhování myslíme na vše

Z Poděbrad vás přestěhujeme kamkoliv – do Prahy, Příbrami nebo do jiné části naší republiky, záleží na vás. Kontaktujte nás a my se postaráme o bezproblémový přesun vašeho majetku.

Ceny stěhovacích služeb v Poděbradech

Ceny jsou uvedeny bez DPH. V případě práce v pozdních večerních a nočních hodinách (18:00 – 06:00) účtujeme příplatek 50 %.

Malý byt (1+1, 2+kk)

Od 2 500 Kč

Střední byt (2+1, 3+kk)

Od 5000 Kč

Velký byt nebo dům

Od 8 000 Kč

Budete se stěhovat? 

My vám pomůžeme!

Pošlete nám nezávaznou poptávku:

Na většinu poptávek odpovídáme do 30 minut.