menu

Stěhování do zahraničí

Nejlepší volba pro stěhování do ciziny

Stěhování do zahraničí je náročný proces, který vyžaduje důkladnou přípravu a profesionální přístup. Naším hlavním cílem je ulehčit vám tento krok a poskytnout vám komplexní stěhovací služby na míru vašim potřebám. Máme za sebou mnoho úspěšných stěhování a věříme, že naše zkušenosti jsou zárukou vaší spokojenosti.

Stěhování na klíč

Od balení až po montáž - naše kompletní stěhovací služba se postará o vše.

Pojištění do 5 mil. Kč

Už žádné obavy, veškerý váš majetek je u nás pojištěný až do výše 5 milionů Kč.

25 let zkušeností

Spolehněte se na naši dlouholetou praxi a profesionální přístup.

Proč svěřit stěhování do zahraničí právě nám?

  • Více než 25 let zkušeností v oboru stěhování
  • Bohaté zkušenosti se stěhováním do různých koutů Evropy
  • Zaručujeme bezpečné, spolehlivé a cenově výhodné stěhovací služby
  • Všechny stěhované předměty jsou pojištěny do výše 5 milionů Kč
  • Profesionálně vyškolený tým pracovníků připravený vyhovět všem vašim potřebám
  • Používáme pouze kvalitní a odolné balicí materiály a vybavení
  • Flexibilní služby přizpůsobené individuálním potřebám a požadavkům klientů
  • Poskytujeme kompletní servis od balení přes přepravu až po vybalení a montáž

Ukázka naší práce

Prohlédněte si naše fotografie, které jsou odrazem spokojenosti našich klientů a kvality naší práce.

Mezinárodní stěhování pro domácnosti i firmy

V rámci našich služeb stěhování do zahraničí jsme připraveni vyhovět široké škále požadavků našich klientů. Díky naší rozsáhlé praxi a vybavení jsme schopni stěhovat nejrůznější typy objektů a předmětů. Níže naleznete přehled toho, co všechno jsme schopni pro vás stěhovat:

1. Domácnosti – byty a rodinné domy

Při stěhování domácností jsme schopni se postarat o vše od malých bytů, které obývají především studenti nebo mladí profesionálové, až po prostornější domovy, kde žijí rodiny s dětmi. Zajistíme, že váš přechod do nového domova bude co nejplynulejší a nejrychlejší.

2. Firmy – kanceláře i sklady

Pokud jde o stěhování firem, jsme zvyklí pracovat s kancelářemi všech velikostí, od malých startupů až po velké korporace, a víme, jak důležité je udržet vaše podnikání v chodu. Kromě toho máme zkušenosti se stěhováním výrobních linek a skladů.

3. Těžká břemena a speciální náklady

Potřebujete do ciziny přestěhovat těžká břemena? Jsme schopni bezpečně stěhovat průmyslové stroje a zařízení různých velikostí a hmotností. Pro přepravu cenných uměleckých předmětů používáme speciální balicí materiály a techniky, aby bylo zajištěno, že váš majetek dorazí na místo určení bez poškození. Navíc jsme schopni přepravit také trezory, a disponujeme odbornými znalostmi a vybavením pro bezpečné stěhování hudebních nástrojů, včetně klavírů a pianin.

Ať už potřebujete stěhovat cokoliv, jsme zde, abychom vám pomohli. Naše týmy jsou vybaveny nejmodernější technikou a mají bohaté zkušenosti se stěhováním nejrůznějších typů nákladů. Kontaktujte nás a my vám rádi poradíme a připravíme individuální nabídku přesně podle vašich potřeb a požadavků.

Cena stěhování do zahraničí

Cena za naše služby je ovlivněna mnoha faktory, včetně vzdálenosti, objemu a váhy přepravovaného majetku, jakož i specifických požadavků na balení a přepravu. Níže naleznete orientační ceník, který vám pomůže odhadnout náklady na vaše stěhování do ciziny. Důležité je také zmínit, že cena za stěhování do zahraničí je také ovlivněna konkrétní destinací, a proto je nejlepší se obrátit přímo na nás pro individuální kalkulaci ceny.

Ceny jsou uvedeny bez DPH. V případě práce v pozdních večerních a nočních hodinách (18:00 – 06:00) účtujeme příplatek 50 %.

Domácnost

Od 10 000 Kč

Firma

Od 20 000 Kč

Těžká břemena

Od 15 000 Kč

Časté dotazy a odpovědi

Stěhování do zahraničí může vyvolat mnoho otázek, právě proto jsme připravili odpovědi na ty nejčastější.

Začít plánovat stěhování doporučujeme alespoň 3-4 týdny před plánovaným termínem. Tento časový předstih nám umožní s vámi probrat všechny detaily, zorganizovat všechny aspekty stěhování a zajistit, aby bylo vše připraveno a průběh stěhování byl co nejplynulejší. Detailní plánování je klíčové pro úspěšné stěhování, zejména při přesunech do zahraničí, kde je třeba vzít v úvahu různé logistické a administrativní aspekty.

Bezpečnost vašeho majetku je naší nejvyšší prioritou. Všechny předměty jsou pečlivě zabaleny pomocí kvalitních balicích materiálů, a jsou pojištěny proti poškození nebo ztrátě do výše 5 milionů Kč. Náš stěhovací tým je speciálně vyškolen pro manipulaci s různými typy předmětů a je připraven zabezpečit bezpečné a spolehlivé stěhování.

Ačkoliv vynakládáme veškeré úsilí na to, aby vaše věci byly během stěhování v bezpečí, jsme si vědomi, že někdy mohou nastat nepředvídatelné situace. V takovém případě je váš majetek pojištěn a my se rychle a efektivně postaráme o náhradu nebo opravu poškozených předmětů.

Ano, máme rozsáhlé zkušenosti a odborné znalosti v oblasti stěhování výrobních linek a těžkých strojů. Naši technici jsou schopni demontovat, přepravit a znovu sestavit vaše zařízení s maximální péčí a odborností.

Pro získání cenové nabídky nás prosím kontaktujte přes náš webový formulář, e-mail nebo telefonicky. Náš zkušený tým bude rád, že s vámi projde všechny detaily stěhování, odpoví na vaše dotazy a připraví pro vás přesnou a konkurenceschopnou cenovou nabídku na míru vašim potřebám.

Co říkají naši klienti?

Podívejte se na hodnocení našich spokojených klientů a zjistěte, proč jsme důvěryhodným partnerem pro stěhování v Praze.

Radomír Mlýnek
Firmy.cz
Read More
Fér jednání. Dodrželi vše, co slíbili předem do telefonu. Dobrá cena. Doporučuji
Stanislav Tichý
Firmy.cz
Read More
Chci doporucit tuhle firmu velmi rychlé jednání super cena příště se určitě zase obrátím na tuto firmu
Ivana Dongresová
Firmy.cz
Read More
Se stěhovací službou jsem byla velmi spokojená.Pánové málo mluvili a hodně dělali,vše obaleno. Hlavně cena byla oproti konkurenci poloviční. Vřele doporučuji.
Jana Bohumilová
Firmy.cz
Read More
Chci vyzdvihnout tuhle firmu jak je skvělá a výtečná vše v naprostým pořádku komunikace jednání rychlost vstřícnost a za příznivou cenu
Jakub Mencl
Firmy.cz
Read More
Moc chválím tuhle firmu profesionální přístup vše jak má být a očekává od stěhovací služby děkuji chlapům
Eva Pěšáková
Firmy.cz
Read More
Chci hrozně pochválit tuto firmu nejlepší ve svém oboru Stěhovala jsem se několikrát ale tahle firma byla ze všech nejlepší děkuji mockrát

Budete se stěhovat? 

My vám pomůžeme!

Pošlete nám nezávaznou poptávku:

Na většinu poptávek odpovídáme do 30 minut.