menu

Stěhování do zahraničí

Nejlepší volba pro stěhování do ciziny

Stěhování do zahraničí je náročný proces, který vyžaduje důkladnou přípravu a profesionální přístup. Naším hlavním cílem je ulehčit vám tento krok a poskytnout vám komplexní stěhovací služby na míru vašim potřebám. Máme za sebou mnoho úspěšných stěhování a věříme, že naše zkušenosti jsou zárukou vaší spokojenosti.

Proč svěřit stěhování do zahraničí právě nám?

  • Více než 25 let zkušeností v oboru stěhování
  • Bohaté zkušenosti se stěhováním do různých koutů Evropy
  • Zaručujeme bezpečné, spolehlivé a cenově výhodné stěhovací služby
  • Všechny stěhované předměty jsou pojištěny do výše 5 milionů Kč
  • Profesionálně vyškolený tým pracovníků připravený vyhovět všem vašim potřebám
  • Používáme pouze kvalitní a odolné balicí materiály a vybavení
  • Flexibilní služby přizpůsobené individuálním potřebám a požadavkům klientů
  • Poskytujeme kompletní servis od balení přes přepravu až po vybalení a montáž

Mezinárodní stěhování pro domácnosti i firmy

V rámci našich služeb stěhování do zahraničí jsme připraveni vyhovět široké škále požadavků našich klientů. Díky naší rozsáhlé praxi a vybavení jsme schopni stěhovat nejrůznější typy objektů a předmětů. Níže naleznete přehled toho, co všechno jsme schopni pro vás stěhovat:

1. Domácnosti – byty a rodinné domy

Při stěhování domácností jsme schopni se postarat o vše od malých bytů, které obývají především studenti nebo mladí profesionálové, až po prostornější domovy, kde žijí rodiny s dětmi. Zajistíme, že váš přechod do nového domova bude co nejplynulejší a nejrychlejší.

2. Firmy – kanceláře i sklady

Pokud jde o stěhování firem, jsme zvyklí pracovat s kancelářemi všech velikostí, od malých startupů až po velké korporace, a víme, jak důležité je udržet vaše podnikání v chodu. Kromě toho máme zkušenosti se stěhováním výrobních linek a skladů.

3. Těžká břemena a speciální náklady

Potřebujete do ciziny přestěhovat těžká břemena? Jsme schopni bezpečně stěhovat průmyslové stroje a zařízení různých velikostí a hmotností. Pro přepravu cenných uměleckých předmětů používáme speciální balicí materiály a techniky, aby bylo zajištěno, že váš majetek dorazí na místo určení bez poškození. Navíc jsme schopni přepravit také trezory, a disponujeme odbornými znalostmi a vybavením pro bezpečné stěhování hudebních nástrojů, včetně klavírů a pianin.

Ať už potřebujete stěhovat cokoliv, jsme zde, abychom vám pomohli. Naše týmy jsou vybaveny nejmodernější technikou a mají bohaté zkušenosti se stěhováním nejrůznějších typů nákladů. Kontaktujte nás a my vám rádi poradíme a připravíme individuální nabídku přesně podle vašich potřeb a požadavků.

Časté dotazy našich zákazníků

Začít plánovat stěhování doporučujeme alespoň 3-4 týdny před plánovaným termínem. Tento časový předstih nám umožní s vámi probrat všechny detaily, zorganizovat všechny aspekty stěhování a zajistit, aby bylo vše připraveno a průběh stěhování byl co nejplynulejší. Detailní plánování je klíčové pro úspěšné stěhování, zejména při přesunech do zahraničí, kde je třeba vzít v úvahu různé logistické a administrativní aspekty.

Bezpečnost vašeho majetku je naší nejvyšší prioritou. Všechny předměty jsou pečlivě zabaleny pomocí kvalitních balicích materiálů, a jsou pojištěny proti poškození nebo ztrátě do výše 5 milionů Kč. Náš stěhovací tým je speciálně vyškolen pro manipulaci s různými typy předmětů a je připraven zabezpečit bezpečné a spolehlivé stěhování.

Ačkoliv vynakládáme veškeré úsilí na to, aby vaše věci byly během stěhování v bezpečí, jsme si vědomi, že někdy mohou nastat nepředvídatelné situace. V takovém případě je váš majetek pojištěn a my se rychle a efektivně postaráme o náhradu nebo opravu poškozených předmětů.

Ano, máme rozsáhlé zkušenosti a odborné znalosti v oblasti stěhování výrobních linek a těžkých strojů. Naši technici jsou schopni demontovat, přepravit a znovu sestavit vaše zařízení s maximální péčí a odborností.

Pro získání cenové nabídky nás prosím kontaktujte přes náš webový formulář, e-mail nebo telefonicky. Náš zkušený tým bude rád, že s vámi projde všechny detaily stěhování, odpoví na vaše dotazy a připraví pro vás přesnou a konkurenceschopnou cenovou nabídku na míru vašim potřebám.

Cena stěhování do zahraničí

Cena za naše služby je ovlivněna mnoha faktory, včetně vzdálenosti, objemu a váhy přepravovaného majetku, jakož i specifických požadavků na balení a přepravu. Níže naleznete orientační ceník, který vám pomůže odhadnout náklady na vaše stěhování do ciziny. Důležité je také zmínit, že cena za stěhování do zahraničí je také ovlivněna konkrétní destinací, a proto je nejlepší se obrátit přímo na nás pro individuální kalkulaci ceny.

Ceny jsou uvedeny bez DPH. V případě práce v pozdních večerních a nočních hodinách (18:00 – 06:00) účtujeme příplatek 50 %.

Domácnost

Od 10 000 Kč

Firma

Od 20 000 Kč

Těžká břemena

Od 15 000 Kč

Budete se stěhovat? 

My vám pomůžeme!

Pošlete nám nezávaznou poptávku:

Na většinu poptávek odpovídáme do 30 minut.