menu

Stěhování Kladno a Slaný

Levné stěhování v Kladně a okolí

Hledáte spolehlivou firmu pro stěhování v Kladně? Poskytujeme kompletní stěhovací služby v rámci celého středočeského kraje a jednou z našich stálých lokalit pro stěhování je samozřejmě i Kladno a jeho okolí (Hostivice, Unhošť, Buštěhrad, Slaný, Stochov nebo třeba Veltrusy). Ať už tedy potřebujete přestěhovat, umožnit skladování nebo jen vyřešit vyklízení nepotřebných věcí, rádi pro Vás zajistíme bezproblémový průběh s maximální opatrností.

Stěhování na klíč

Od balení až po montáž - naše kompletní stěhovací služba se postará o vše.

Pojištění do 5 mil. Kč

Už žádné obavy, veškerý váš majetek je u nás pojištěný až do výše 5 milionů Kč.

25 let zkušeností

Spolehněte se na naši dlouholetou praxi a profesionální přístup.

Co stěhujeme?

Máte v Kladně byt, dům nebo kancelář? Naše stěhovací firma nabízí kompletní řešení, ať už potřebujete přestěhovat domácnost nebo firmu. Nejenom že zvládneme rychle a spolehlivě přestěhovat vaše běžné věci, ale jsme také specialisté na stěhování těžkých břemen.

Domácnosti

Zajistíme bezpečný a rychlý přesun veškerého nábytku, zařízení a osobních věcí z vašeho stávajícího domova do nového. S naším profesionálním týmem se postaráme o balení, zabezpečení a manipulaci s vaším majetkem, aby váš přesun na nové místo probíhal bez problémů.

Firmy a kanceláře

Stěhování firem je náročný úkol, který vyžaduje pečlivé plánování a precizní provedení. Jsme zde, abychom vám pomohli efektivně a rychle přestěhovat vaši firmu z Kladna na novou adresu. Naši odborníci se postarají o bezproblémový přesun kancelářského nábytku, IT zařízení, archivů a veškerého firemního vybavení. Vaše podnikání tak bude brzy opět plně provozuschopné.

Těžká břemena

Naše služby zahrnují také manipulaci s těžkými a citlivými předměty, jako jsou klavíry a pianina nebo trezory. Díky našemu zkušenému stěhovacímu týmu a speciálnímu vybavení provedeme bezpečný transport těchto předmětů na nové místo.

O co se postaráme během stěhování?

Pokud jde o stěhování z Kladna, nemáme hranice. Ať už směřujete do Příbrami, Berouna, Poděbrad nebo kamkoliv jinam, my vám otevřeme dveře k bezstarostnému stěhování po celé ČR. Vaše nová kapitola začíná zde – s naší spolehlivou stěhovací firmou. Kontaktujte nás a my se postaráme o to, že vaše stěhování proběhne rychle, bezpečně a hlavně bez zbytečného stresu.

Ceník stěhování v Kladně

Ceny jsou uvedeny bez DPH. V případě práce v pozdních večerních a nočních hodinách (18:00 – 06:00) účtujeme příplatek 50 %.

Malý byt (1+1, 2+kk)

Od 2 500 Kč

Střední byt (2+1, 3+kk)

Od 5 000 Kč

Velký byt nebo dům

Od 8 000 Kč

Ukázka naší práce

Prohlédněte si naše fotografie, které jsou odrazem spokojenosti našich klientů a kvality naší práce.

Co říkají naši klienti?

Podívejte se na hodnocení našich spokojených klientů a zjistěte, proč jsme důvěryhodným partnerem pro stěhování v Praze.

Radomír Mlýnek
Firmy.cz
Read More
Fér jednání. Dodrželi vše, co slíbili předem do telefonu. Dobrá cena. Doporučuji
Stanislav Tichý
Firmy.cz
Read More
Chci doporucit tuhle firmu velmi rychlé jednání super cena příště se určitě zase obrátím na tuto firmu
Ivana Dongresová
Firmy.cz
Read More
Se stěhovací službou jsem byla velmi spokojená.Pánové málo mluvili a hodně dělali,vše obaleno. Hlavně cena byla oproti konkurenci poloviční. Vřele doporučuji.
Jana Bohumilová
Firmy.cz
Read More
Chci vyzdvihnout tuhle firmu jak je skvělá a výtečná vše v naprostým pořádku komunikace jednání rychlost vstřícnost a za příznivou cenu
Jakub Mencl
Firmy.cz
Read More
Moc chválím tuhle firmu profesionální přístup vše jak má být a očekává od stěhovací služby děkuji chlapům
Eva Pěšáková
Firmy.cz
Read More
Chci hrozně pochválit tuto firmu nejlepší ve svém oboru Stěhovala jsem se několikrát ale tahle firma byla ze všech nejlepší děkuji mockrát

Budete se stěhovat? 

My vám pomůžeme!

Pošlete nám nezávaznou poptávku:

Na většinu poptávek odpovídáme do 30 minut.