menu

Stěhování Kladno a Slaný

Levné stěhování v Kladně a okolí

Hledáte spolehlivou firmu pro stěhování v Kladně? Poskytujeme kompletní stěhovací služby v rámci celého středočeského kraje a jednou z našich stálých lokalit pro stěhování je samozřejmě i Kladno a jeho okolí (Hostivice, Unhošť, Buštěhrad, Slaný, Stochov nebo třeba Veltrusy). Ať už tedy potřebujete přestěhovat, umožnit skladování nebo jen vyřešit vyklízení nepotřebných věcí, rádi pro Vás zajistíme bezproblémový průběh s maximální opatrností.

Co stěhujeme?

Máte v Kladně byt, dům nebo kancelář? Naše stěhovací firma nabízí kompletní řešení, ať už potřebujete přestěhovat domácnost nebo firmu. Nejenom že zvládneme rychle a spolehlivě přestěhovat vaše běžné věci, ale jsme také specialisté na stěhování těžkých břemen.

Domácnosti

Zajistíme bezpečný a rychlý přesun veškerého nábytku, zařízení a osobních věcí z vašeho stávajícího domova do nového. S naším profesionálním týmem se postaráme o balení, zabezpečení a manipulaci s vaším majetkem, aby váš přesun na nové místo probíhal bez problémů.

Firmy a kanceláře

Stěhování firem je náročný úkol, který vyžaduje pečlivé plánování a precizní provedení. Jsme zde, abychom vám pomohli efektivně a rychle přestěhovat vaši firmu z Kladna na novou adresu. Naši odborníci se postarají o bezproblémový přesun kancelářského nábytku, IT zařízení, archivů a veškerého firemního vybavení. Vaše podnikání tak bude brzy opět plně provozuschopné.

Těžká břemena

Naše služby zahrnují také manipulaci s těžkými a citlivými předměty, jako jsou klavíry a pianina nebo trezory. Díky našemu zkušenému stěhovacímu týmu a speciálnímu vybavení provedeme bezpečný transport těchto předmětů na nové místo.

O co se postaráme během stěhování?

Pokud jde o stěhování z Kladna, nemáme hranice. Ať už směřujete do Příbrami, Berouna, Poděbrad nebo kamkoliv jinam, my vám otevřeme dveře k bezstarostnému stěhování po celé ČR. Vaše nová kapitola začíná zde – s naší spolehlivou stěhovací firmou. Kontaktujte nás a my se postaráme o to, že vaše stěhování proběhne rychle, bezpečně a hlavně bez zbytečného stresu.

Ceník stěhování v Kladně

Ceny jsou uvedeny bez DPH. V případě práce v pozdních večerních a nočních hodinách (18:00 – 06:00) účtujeme příplatek 50 %.

Malý byt (1+1, 2+kk)

Od 2 500 Kč

Střední byt (2+1, 3+kk)

Od 5000 Kč

Velký byt nebo dům

Od 8 000 Kč

Budete se stěhovat? 

My vám pomůžeme!

Pošlete nám nezávaznou poptávku:

Na většinu poptávek odpovídáme do 30 minut.