menu

Stěhování Říčany

Profesionální stěhování v Říčanech a okolí

Hledáte spolehlivou stěhovací firmu pro stěhování v Říčanech? Poskytujeme kompletní stěhovací služby v rámci celého Středočeského kraje, včetně Říčan a blízkého okolí (Mnichovice, Strančice, Mukařov, Svojetice). Nechte naše zkušené ruce postarat se o veškeré aspekty spojené s vaším stěhováním, skladováním či vyklizením nemovitosti. S důrazem na každý detail zajišťujeme bezproblémový průběh s maximální opatrností. Ať už se rozhodnete využít jakoukoliv z našich služeb, garantujeme vám, že veškerá péče bude věnována vašim individuálním potřebám.

V Říčanech stěhujeme byty i kanceláře

Jsme tým zkušených stěhováků, kteří se specializující na komplexní stěhování v Říčanech. Naše služby pokrývají stěhování bytů, domů i firem. Máme také široké zkušenosti se stěhováním těžkých břemen. Používáme kvalitní balicí materiály a moderní vybavení, abychom minimalizovali riziko poškození během přepravy, protože naším hlavním cílem je poskytovat vám prvotřídní stěhovací služby s důrazem na preciznost, profesionalitu a vaši naprostou spokojenost.

Kompletní stěhovací služby od A do Z

Můžeme vás přesunout pouze z jednoho konce Říčan na druhý nebo vám rádi usnadníme cestu do kteréhokoliv jiného města, ať už to bude Kutná Hora, Kladno či jiné město. Zvládneme stěhování do každého koutu České republiky.

Cena stěhování v Říčanech

Ceny jsou uvedeny bez DPH. V případě práce v pozdních večerních a nočních hodinách (18:00 – 06:00) účtujeme příplatek 50 %.

Malý byt (1+1, 2+kk)

Od 2 500 Kč

Střední byt (2+1, 3+kk)

Od 5000 Kč

Velký byt nebo dům

Od 8 000 Kč

Budete se stěhovat? 

My vám pomůžeme!

Pošlete nám nezávaznou poptávku:

Na většinu poptávek odpovídáme do 30 minut.