menu

Stěhování bytů a domů

Profesionální stěhování bytů a rodinných domů

Stěhujete se a hledáte spolehlivou firmu, která se postará o stěhování vašeho bytu či domu od A do Z? Představte si, že nemusíte řešit žádný stres spojený s balením, přepravou a uskladněním svých věcí. To vše za vás uděláme my. Jako zkušení profesionálové v oblasti stěhování vám nabízíme komplexní služby v rámci stěhování bytů a domů – od pečlivého zabalení vašeho majetku, přes jeho bezpečný transport až po možnost uskladnění a vyklízení nepotřebných věcí. Věřte, že vaše věci jsou u nás v dobrých rukách.

Stěhování na klíč

Od balení až po montáž - naše kompletní stěhovací služba se postará o vše.

Pojištění do 5 mil. Kč

Už žádné obavy, veškerý váš majetek je u nás pojištěný až do výše 5 milionů Kč.

25 let zkušeností

Spolehněte se na naši dlouholetou praxi a profesionální přístup.

Stěhování domácnosti krok za krokem

Před zahájením stěhování domácnosti je zásadní určit co nejlépe celkový rozsah stěhování. Čím podrobnější popis nám poskytnete, tím přesněji Vám budeme schopni odhadnout cenu i celkovou časovou náročnost. Ideální je, pokud nám poskytnete i fotografie věcí, které potřebujete přestěhovat. Pokud si čímkoliv nejste jisti, neváhejte se na nás obrátit. Rádi s Vámi vše zkonzultujeme.

1. Přípravné práce před stěhováním

Pokud si přejete, abychom se ujali kompletní přípravy před stěhováním, můžeme vám nabídnout demontáž, balení a zabezpečení všech vašich věcí. Můžeme to zařídit buď v den stěhování nebo den předem pro maximální efektivitu.

2. Speciální péče o elektronická zařízení

Věnujeme zvýšenou pozornost citlivým předmětům, zejména elektronice. Ujistíme se, že vše, od počítačů po tiskárnu a kopírku, je bezpečně a pečlivě zabaleno. Po přepravě vám pomůžeme s opětovným nastavením a zapojením.

3. Systematické označení stěhovaných předmětů

Aby bylo vybalování co nejjednodušší, označíme všechny krabice a předměty dle kategorií nebo místností. Toto systematické označení vám usnadní uspořádání věcí na novém místě.

4. Manipulace s těžkými břemeny

Se zkušenostmi a vhodným vybavením jsme připraveni přepravit i mimořádně těžké předměty, jakými jsou například trezory nebo klavíry a pianina.

5. Profesionální nakládání s ohledem na bezpečnost

Každá položka je naložena do našich vozidel tak, aby byla během přepravy maximálně chráněna a aby bylo využito co nejvíce prostoru vozidla.

6. Precizní vykládka a montáž

Po příjezdu na místo určení vše pečlivě vykládáme, sestavujeme rozebraný nábytek a pomáháme s rozmístěním podle vašich přání. Všechny materiály spojené se stěhováním jsou poté odstraněny.

7. Kontrolní prohlídka a finalizace stěhování

Po dokončení stěhování s vámi provedeme kontrolní prohlídku, abychom se ujistili, že je vše podle vašich přání a očekávání. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější.

Cena stěhování domácnosti

Ceny jsou uvedeny bez DPH. V případě práce v pozdních večerních a nočních hodinách (18:00 – 06:00) účtujeme příplatek 50 %.

Malý byt (1+1, 2+kk)

Od 2 500 Kč

Střední byt (2+1, 3+kk)

Od 5 000 Kč

Velký byt nebo dům

Od 8 000 Kč

Stěhujeme byty, domy i jiné nemovitosti

Ať už se chystáte přestěhovat z malé garsonky či většího bytu, nebo plánujete stěhování celého rodinného domu, můžete se na nás spolehnout. Bez ohledu na velikost nebo typ nemovitosti, náš zkušený tým má bohaté zkušenosti se stěhováním různých bytů a domů – od malometrážních bytů přes střední byty, až po velké rodinné domy a luxusní rezidence. Každé stěhování má svá specifika a my se vždy snažíme, aby vše proběhlo hladce a bez problémů.

Přestěhujeme vás kamkoliv po celé ČR!

Většina našich zakázek je spojena se stěhováním v Praze, ale neomezujeme se jen na hlavní město. Aktivně působíme v celém středočeském kraji. Ať už potřebujete přestěhovat do Poděbrad, Kolína, Kutné Hory, Říčan, Berouna, Kladna nebo Příbrami, jsme připraveni vám vyjít vstříc. A pokud by vaše cesta vedla ještě dále, třeba do zahraničí, rádi vám pomůžeme i tam.

Ukázka naší práce

Prohlédněte si naše fotografie, které jsou odrazem spokojenosti našich klientů a kvality naší práce.

Časté dotazy a odpovědi

Stěhování domácností může vyvolat mnoho otázek, právě proto jsme připravili odpovědi na ty nejčastější.

Cena stěhování je odhadnuta buď prostřednictvím osobní návštěvy našeho technika, který prozkoumá vaše prostory a stěhované věci, nebo na základě fotografií, které nám zašlete. Technik pak zhodnotí objem, typ majetku, potřebné materiály a pracovní sílu, aby vám poskytnul co nejpřesnější odhad nákladů.

V ceně stěhování je zahrnuto vše od technické konzultace, přepravního prostředku, pojištění vašeho majetku až po odvedenou práci našeho stěhovacího týmu. Každý projekt je jedinečný, proto se snažíme poskytnout detailní rozpis nákladů. Balící materiál se účtuje zvlášť.

Doporučujeme objednat stěhování minimálně 2 týdny předem. Tím nám dáváte možnost lépe naplánovat všechny aspekty stěhování a garantovat vám optimální přípravu a provádění stěhovacího procesu. Nicméně pokud si to situace žádá, jsme schopni stěhovat expres, takže i bez toho, aby nám dal zákazník vědět o stěhování delší dobu dopředu.

Všechny vaše předměty jsou pečlivě baleny, označeny a naloženy do vozidla tak, aby byly co nejméně vystaveny riziku poškození. Při balení věcí využíváme zejména stretch fólie, speciální deky a protinárazové bublinkové fólie, aby vaše věci byly chráněny co nejlépe. Navíc je vše pojištěno do částky 5 000 000 Kč.

Bezpečnost vašeho majetku je pro nás prioritou. V případě nepříznivého počasí používáme dodatečné ochranné materiály a plášťe, aby vaše věci zůstaly suché. Pokud by byla situace extrémně nepříznivá, jako např. silná bouřka, můžeme s vámi probrat možnost přesunutí termínu stěhování.

Co říkají naši klienti?

Podívejte se na hodnocení našich spokojených klientů a zjistěte, proč jsme důvěryhodným partnerem pro stěhování v Praze.

Radomír Mlýnek
Firmy.cz
Read More
Fér jednání. Dodrželi vše, co slíbili předem do telefonu. Dobrá cena. Doporučuji
Stanislav Tichý
Firmy.cz
Read More
Chci doporucit tuhle firmu velmi rychlé jednání super cena příště se určitě zase obrátím na tuto firmu
Ivana Dongresová
Firmy.cz
Read More
Se stěhovací službou jsem byla velmi spokojená.Pánové málo mluvili a hodně dělali,vše obaleno. Hlavně cena byla oproti konkurenci poloviční. Vřele doporučuji.
Jana Bohumilová
Firmy.cz
Read More
Chci vyzdvihnout tuhle firmu jak je skvělá a výtečná vše v naprostým pořádku komunikace jednání rychlost vstřícnost a za příznivou cenu
Jakub Mencl
Firmy.cz
Read More
Moc chválím tuhle firmu profesionální přístup vše jak má být a očekává od stěhovací služby děkuji chlapům
Eva Pěšáková
Firmy.cz
Read More
Chci hrozně pochválit tuto firmu nejlepší ve svém oboru Stěhovala jsem se několikrát ale tahle firma byla ze všech nejlepší děkuji mockrát

Budete se stěhovat? 

My vám pomůžeme!

Pošlete nám nezávaznou poptávku:

Na většinu poptávek odpovídáme do 30 minut.