menu

Stěhování Příbram

Profesionální stěhování v Příbrami a okolí

Hledáte spolehlivou stěhovací firmu pro stěhování v Příbrami? Poskytujeme kompletní stěhovací služby v rámci celého Středočeského kraje, včetně Příbrami a blízkého okolí (Dubno, Milín, Bohutín, Narysov, Obecnice). Nechte naše zkušené ruce postarat se o veškeré aspekty spojené s vaším stěhováním, skladováním či vyklizením nemovitosti. S důrazem na každý detail zajišťujeme bezproblémový průběh s maximální opatrností. Ať už se rozhodnete využít jakoukoliv z našich služeb, garantujeme vám, že veškerá péče bude věnována vašim individuálním potřebám.

V Příbrami stěhujeme byty i kanceláře

Jsme tým zkušených stěhováků, kteří se specializující na komplexní stěhování v Příbrami. Naše služby pokrývají stěhování bytů, domů i firem. Máme také široké zkušenosti se stěhováním těžkých břemen. Používáme kvalitní balicí materiály a moderní vybavení, abychom minimalizovali riziko poškození během přepravy, protože naším hlavním cílem je poskytovat vám prvotřídní stěhovací služby s důrazem na preciznost, profesionalitu a vaši naprostou spokojenost.

Kompletní stěhovací služby od A do Z

Můžeme vás přesunout jak z jednoho konce Příbrami na druhý tak i do kteréhokoliv jiného města, ať už to bude Kutná Hora, Kladno či jiné město. Zvládneme stěhování do každého koutu České republiky.

Cena stěhování v Příbrami

Ceny jsou uvedeny bez DPH. V případě práce v pozdních večerních a nočních hodinách (18:00 – 06:00) účtujeme příplatek 50 %.

Malý byt (1+1, 2+kk)

Od 2 500 Kč

Střední byt (2+1, 3+kk)

Od 5000 Kč

Velký byt nebo dům

Od 8 000 Kč

Budete se stěhovat? 

My vám pomůžeme!

Pošlete nám nezávaznou poptávku:

Na většinu poptávek odpovídáme do 30 minut.