menu

Stěhování Kolín

Rychlé a bezpečné stěhování v Kolíně

Nabízíme kompletní stěhovací služby v rámci celého Středočeského kraje, včetně Kolína a jeho okolí (Lošany, Veltruby, Ovčáry nebo třeba Starý Kolín). Ať už tedy potřebujete přestěhovat, umožnit skladování nebo jen vyřešit vyklizení nepotřebných věcí, rádi pro Vás zajistíme bezproblémový průběh s maximální opatrností.

Přestěhujeme domácnost i firmu

Pomůžeme vám s přesunem věcí z domu, bytu nebo kanceláře. Máme bohaté zkušenosti s tím, jak to udělat co nejhladčeji. Vaše věci jsou pro nás důležité a proto se o ně budeme starat jako by byly naše vlastní. Ať už se jedná o stěhování domácnosti nebo firmy v Kolíně. Rádi vám pomůžeme i s těmi nejtěžšími úkoly. Zvládneme přesunout těžká břemena, jako jsou trezory, klavíry a pianina, a to bezpečně a spolehlivě. Vaše cennosti budou u nás v bezpečí. Ať už jde o cokoli, co potřebujete přemístit, postaráme se o to s péčí a pozorností, kterou si zaslouží.

Postaráme se o vše důležité

Pokud jde o stěhování z Kolína, nemáme hranice. Ať už směřujete do Prahy, Říčan, Kutné Hory nebo kamkoliv jinam, my vám otevřeme dveře k bezstarostnému stěhování po celé ČR. Vaše nová kapitola začíná zde – s naší spolehlivou stěhovací firmou. Kontaktujte nás a my se postaráme o to, že vaše stěhování proběhne rychle, bezpečně a hlavně bez zbytečného stresu.

Kolik vás stěhování v Kolíně bude stát?

Ceny jsou uvedeny bez DPH. V případě práce v pozdních večerních a nočních hodinách (18:00 – 06:00) účtujeme příplatek 50 %.

Malý byt (1+1, 2+kk)

Od 2 500 Kč

Střední byt (2+1, 3+kk)

Od 5000 Kč

Velký byt nebo dům

Od 8 000 Kč

Budete se stěhovat? 

My vám pomůžeme!

Pošlete nám nezávaznou poptávku:

Na většinu poptávek odpovídáme do 30 minut.