menu

Vyklízení sklepů, půd a garáží

Rychlé a levné vyklizení sklepa, půdy i garáže

Poskytujeme specializované služby vyklízení sklepů, půd a garáží, které jsou často místy, kde se hromadí nepotřebné předměty a odpad. Naše týmy jsou vybaveny a zkušené v práci v těchto často stísněných a náročných prostředích. Nabízíme kompletní řešení pro vyklízení nemovitostí a pozůstalostí, od odstranění starého nábytků a jiných věcí, až po likvidaci odpadu. Snažíme se o maximální efektivitu a minimalizaci nepořádku, abychom vám pomohli získat zpět váš cenný prostor.

Vyklízení od A do Z

Kompletní služby vyklízení od malých domů až po velké rezidence a kanceláře.

Odvoz a likvidace

Zajišťujeme odvoz odpadů a nepotřebných předmětů s důrazem na ekologickou likvidaci.

25 let zkušeností

Spolehněte se na naši dlouholetou praxi a profesionální přístup.

Vaše věci přestěhujeme, uskladníme nebo zlikvidujeme

Pokud máte věci, které nechcete zlikvidovat, nabízíme možnost jejich přestěhování nebo uskladnění. Toto řešení je ideální pro předměty, které si chcete ponechat, ale momentálně pro ně nemáte dostatek prostoru. Bezpečně je přemístíme na novou adresu nebo je uložíme v našem elektronicky střeženém skladu. Pro všechny ostatní nepotřebné předměty, jako jsou starý nábytek, dokumenty nebo různé materiály, zajistíme odvoz a ekologickou likvidaci.

Cena vyklízení sklepů, půd a garáží

Ceny jsou uvedeny bez DPH.
V případě práce v pozdních večerních a nočních hodinách (18:00 – 06:00) účtujeme příplatek 50 %.

Sklep, půda, garáž

Od 2 500 Kč

Vyklízení sklepů

Sklepy často slouží jako skladovací prostory pro různé předměty, které se s časem mohou hromadit. Nabízíme služby vyklízení sklepů, včetně odstranění starého nábytku, krabic, nástrojů a dalších předmětů, které již nejsou potřebné. Náš tým pečlivě zpracuje a odstraní tyto předměty, zajišťujíc, aby byl sklep opět plně funkční a bezpečný.

Vyklízení půdy

Půdy jsou často místem, kde se dlouhodobě ukládají věci, které se již nepoužívají. Naše služby vyklízení půd zahrnují pečlivé odstranění všech nepotřebných předmětů, včetně starého nábytku, osobních věcí, a dalších uložených materiálů. Postaráme se o to, aby byla půda uvolněna pro nové využití nebo účelnější skladování.

Vyklízení garáží

Garáže nejsou jenom pro auta – často slouží jako další skladovací prostor. Poskytujeme služby vyklízení garáží, které zahrnují odstranění starých nástrojů, strojů, zahradního náčiní a dalšího materiálu, který zabírá cenné místo. Naším cílem je pomoci vám vrátit vaší garáži její primární funkci a učinit ji přehlednější a organizovanější.

Ukázka naší práce

Prohlédněte si naše fotografie, které jsou odrazem spokojenosti našich klientů a kvality naší práce.

Časté dotazy a odpovědi

Vyklízení v Praze může vyvolat mnoho otázek, právě proto jsme připravili odpovědi na ty nejčastější.

Specializujeme se na vyklízení všech typů předmětů zahrnutých v těchto prostorách. To zahrnuje starý nábytek, nářadí, stroje, elektrozařízení, sezónní vybavení, staré knihy, dokumenty a další hromadící se věci. Bez ohledu na velikost nebo množství dokážeme zajistit efektivní a bezpečný odvoz.

Doba vyklizení závisí na velikosti prostoru a množství obsažených předmětů. Obvykle dokážeme vyklidit menší sklepy nebo půdy během několika málo hodin, zatímco u větších garáží a prostorů s větším množstvím předmětů může proces trvat celý den. Poskytujeme předběžný odhad času po důkladném prozkoumání vámi zaslaných fotografií.

Cena se odvíjí od velikosti prostoru a množství předmětů k vyklizení. Nabízíme individuální cenovou nabídku, která zahrnuje vše od pracovních nákladů po odvoz a likvidaci odpadu. Pro přesnou kalkulaci a nabídku nás neváhejte kontaktovat.

Ano, snažíme se být co nejvíce flexibilní a vyhovět požadavkům našich klientů. Vyklízení můžeme naplánovat v předem dohodnutém termínu a čase, včetně víkendů nebo večerních hodin, pokud je to pro klienta vhodnější. Snažíme se minimalizovat jakékoliv přerušení vašeho běžného životního režimu během vyklízení.

Pečlivě třídíme všechny předměty na recyklovatelné materiály, jako jsou kovy, plast, papír a elektroniku, které jsou následně předány do specializovaných recyklačních center. Nevyužitelné předměty jsou ekologicky likvidovány s ohledem na životní prostředí.

Co říkají naši klienti?

Podívejte se na hodnocení našich spokojených klientů a zjistěte, proč jsme důvěryhodným partnerem pro stěhování v Praze.

Radomír Mlýnek
Firmy.cz
Read More
Fér jednání. Dodrželi vše, co slíbili předem do telefonu. Dobrá cena. Doporučuji
Stanislav Tichý
Firmy.cz
Read More
Chci doporucit tuhle firmu velmi rychlé jednání super cena příště se určitě zase obrátím na tuto firmu
Ivana Dongresová
Firmy.cz
Read More
Se stěhovací službou jsem byla velmi spokojená.Pánové málo mluvili a hodně dělali,vše obaleno. Hlavně cena byla oproti konkurenci poloviční. Vřele doporučuji.
Jana Bohumilová
Firmy.cz
Read More
Chci vyzdvihnout tuhle firmu jak je skvělá a výtečná vše v naprostým pořádku komunikace jednání rychlost vstřícnost a za příznivou cenu
Jakub Mencl
Firmy.cz
Read More
Moc chválím tuhle firmu profesionální přístup vše jak má být a očekává od stěhovací služby děkuji chlapům
Eva Pěšáková
Firmy.cz
Read More
Chci hrozně pochválit tuto firmu nejlepší ve svém oboru Stěhovala jsem se několikrát ale tahle firma byla ze všech nejlepší děkuji mockrát

Budete vyklízet? 

My vám pomůžeme!

Pošlete nám nezávaznou poptávku:

Na většinu poptávek odpovídáme do 30 minut.