menu

Stěhování Mladá Boleslav

Profesionální stěhování v Mladé Boleslavi a okolí

V Mladé Boleslavi a jejím okolí jsme vaším spolehlivým partnerem pro všechny stěhovací potřeby. V rámci našich stěhovacích služeb nabízíme stěhování na klíč, kde se o vše postaráme od A do Z. Už žádné starosti s balením nebo montáží, to vše zvládneme za vás. Navíc, abychom zajistili Vaši maximální spokojenost a bezpečí, všechny vaše věci jsou pojištěny až do částky 5 000 000 Kč. Chcete-li si usnadnit plánování, nabízíme zapůjčení stěhovacích krabic zcela zdarma. Díky nezávazné poptávce můžete zjistit, co vše pro vás můžeme udělat, aniž byste zaplatili korunu.

Stěhování na klíč

Od balení až po montáž - naše kompletní stěhovací služba se postará o vše.

Pojištění do 5 mil. Kč

Už žádné obavy, veškerý váš majetek je u nás pojištěný až do výše 5 milionů Kč.

25 let zkušeností

Spolehněte se na naši dlouholetou praxi a profesionální přístup.

V Mladé Boleslavi přestěhujeme cokoli

V rámci stěhování v Mladé Boleslavi se zabýváme širokou škálou stěhovacích služeb. Naše služby jsou pečlivě přizpůsobeny k zajištění bezpečného a efektivního přesunu Vašeho majetku.

Byty a rodinné domy

Zajišťujeme komplexní stěhování bytů i rodinných domů. Ať už potřebujete přestěhovat malý byt nebo velký rodinný dům, náš zkušený tým se postará o bezpečný přesun vašeho majetku, včetně demontáže, balení a následné montáže nábytku na novém místě. Kromě toho, poskytujeme také doplňkové služby, jako je likvidace nepotřebných věcí, abychom Vám usnadnili adaptaci na nové prostředí.

Kanceláře, sklady a provozovny 

Specializujeme se také na stěhování firem, včetně kanceláří, skladů a provozoven. Rozumíme důležitosti zachování kontinuity vaší podnikatelské činnosti, a proto nabízíme flexibilní řešení pro minimalizaci přerušení pracovního procesu během stěhování. Naše služby zahrnují detailní plánování a koordinaci s Vaším týmem, aby bylo zajištěno, že firemní operace mohou být rychle obnoveny na novém místě.

Těžká břemena

Pokud vás čeká stěhování těžkých břemen, jako jsou klavíry a pianina, trezory, stroje a další těžké předměty, naše týmy jsou vybaveny specializovaným vybavením a mají potřebné zkušenosti pro zajištění bezpečného a efektivního přesunu těchto výjimečných předmětů.

Váš nový začátek může být kdekoli – ať už v Praze, Plzni nebo na jakémkoli jiném místě v České republice či v zahraničí. Naše společnost je připravena Vás bezpečně přestěhovat kamkoli potřebujete. S námi se můžete spolehnout na profesionální služby, pečlivé plánování a záruku spokojenosti. Kontaktujte nás a zažijte bezstarostné stěhování s partnerem, na kterého se můžete spolehnout.

Cena stěhování v Mladé Boleslavi

Ceny jsou uvedeny bez DPH. V případě práce v pozdních večerních a nočních hodinách (18:00 – 06:00) účtujeme příplatek 50 %.

Malý byt (1+1, 2+kk)

Od 2 500 Kč

Střední byt (2+1, 3+kk)

Od 5 000 Kč

Velký byt nebo dům

Od 8 000 Kč

Ukázka naší práce

Prohlédněte si naše fotografie, které jsou odrazem spokojenosti našich klientů a kvality naší práce.

Co říkají naši klienti?

Podívejte se na hodnocení našich spokojených klientů a zjistěte, proč jsme důvěryhodným partnerem pro stěhování v Praze.

Radomír Mlýnek
Firmy.cz
Read More
Fér jednání. Dodrželi vše, co slíbili předem do telefonu. Dobrá cena. Doporučuji
Stanislav Tichý
Firmy.cz
Read More
Chci doporucit tuhle firmu velmi rychlé jednání super cena příště se určitě zase obrátím na tuto firmu
Ivana Dongresová
Firmy.cz
Read More
Se stěhovací službou jsem byla velmi spokojená.Pánové málo mluvili a hodně dělali,vše obaleno. Hlavně cena byla oproti konkurenci poloviční. Vřele doporučuji.
Jana Bohumilová
Firmy.cz
Read More
Chci vyzdvihnout tuhle firmu jak je skvělá a výtečná vše v naprostým pořádku komunikace jednání rychlost vstřícnost a za příznivou cenu
Jakub Mencl
Firmy.cz
Read More
Moc chválím tuhle firmu profesionální přístup vše jak má být a očekává od stěhovací služby děkuji chlapům
Eva Pěšáková
Firmy.cz
Read More
Chci hrozně pochválit tuto firmu nejlepší ve svém oboru Stěhovala jsem se několikrát ale tahle firma byla ze všech nejlepší děkuji mockrát

Budete se stěhovat? 

My vám pomůžeme!

Pošlete nám nezávaznou poptávku:

Na většinu poptávek odpovídáme do 30 minut.