menu

Skladování

Skladování s důrazem na bezpečnost a dostupnost

Uchování cenných předmětů a dokumentů vyžaduje důvěru a profesionální přístup. Naše skladovací služby jsou zde pro vás, aby poskytly bezpečný domov pro váš nábytek, elektroniku a důležité dokumenty, a to na libovolně dlouhou dobu, kterou potřebujete. S naší 24/7 střeženou infrastrukturou a bezproblémovým stěhovacím servisem si můžete být jisti, že vaše majetek je v nejlepších rukou. Zapomeňte na nezabezpečené sklepy a využijte pohodlí a bezpečí, které přináší naše skladovací řešení.

Skladování pro osobní potřeby

Uchovávejte u nás elektroniku, sportovní vybavení, sezónní oblečení a nábytek. Nabízíme bezpečné a přístupné řešení pro vše, co potřebujete uskladnit při stěhování či když doma dochází na prostor.

Skladování pro firemní potřeby

Zajišťujeme prostor pro archivy, přebytečný nábytek, promo materiály a více. Naše skladovací služby poskytují flexibilní řešení pro efektivní využití vašeho pracovního prostoru.

Cena skladování m2

Nabízíme transparentní ceny skladování na metr čtvereční, vhodné pro jakoukoli dobu uskladnění. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH. Pro konkrétní nabídku nás prosím kontaktujte.

Uskladnění

Od 250 Kč/m2 měsíčně

Časté dotazy a odpovědi

Uskladnění a vše s ním spojeno může vyvolat mnoho otázek, právě proto jsme připravili odpovědi na ty nejčastější.

Naše skladovací prostory se nacházejí v klíčových lokalitách hlavního města: na Praze 5, Praze 11 (Chodov a Háje), a dále v Říčanech. Tyto lokality byly zvoleny pro snadný přístup a dobrou dostupnost, zároveň jsou vybaveny nejnovějšími bezpečnostními systémy pro ochranu vašeho majetku.

Bezpečnost vašeho majetku je naší prioritou. Naše skladovací prostory jsou monitorovány 24/7 pomocí kamerového systému, mají omezený přístup a jsou chráněny nejmodernějšími alarmy. Kromě toho pravidelně aktualizujeme naše bezpečnostní protokoly, aby byly v souladu s nejnovějšími technologiemi a postupy.

Ano, poskytujeme kompletní přepravní služby pro usnadnění procesu skladování. Zajistíme bezpečný transport vašich předmětů do našich skladovacích prostor a zpět k vám domů nebo do vaší kanceláře. Služby jsou flexibilní a přizpůsobí se vašim specifickým požadavkům.

Ano, součástí našich služeb je i ekologická likvidace nepotřebných předmětů. Pokud se rozhodnete, že některé věci již nechcete skladovat nebo si je vzít zpět, nabízíme vám možnost jejich bezpečného a odpovědného odstranění. Tento proces probíhá v souladu s platnými předpisy a s ohledem na životní prostředí. Stačí nás informovat o vašich potřebách, a my se o vše potřebné postaráme.

Rezervaci skladovacího prostoru můžete provést online přes náš webový formulář nebo telefonicky. Náš tým je připraven poradit vám s výběrem nejlepší skladovací jednotky pro vaše potřeby a zodpoví jakékoli otázky, které můžete mít ohledně procesu skladování.

Co říkají naši klienti?

Podívejte se na hodnocení našich spokojených klientů a zjistěte, proč jsme důvěryhodným partnerem pro stěhování v Praze.

Radomír Mlýnek
Firmy.cz
Read More
Fér jednání. Dodrželi vše, co slíbili předem do telefonu. Dobrá cena. Doporučuji
Stanislav Tichý
Firmy.cz
Read More
Chci doporucit tuhle firmu velmi rychlé jednání super cena příště se určitě zase obrátím na tuto firmu
Ivana Dongresová
Firmy.cz
Read More
Se stěhovací službou jsem byla velmi spokojená.Pánové málo mluvili a hodně dělali,vše obaleno. Hlavně cena byla oproti konkurenci poloviční. Vřele doporučuji.
Jana Bohumilová
Firmy.cz
Read More
Chci vyzdvihnout tuhle firmu jak je skvělá a výtečná vše v naprostým pořádku komunikace jednání rychlost vstřícnost a za příznivou cenu
Jakub Mencl
Firmy.cz
Read More
Moc chválím tuhle firmu profesionální přístup vše jak má být a očekává od stěhovací služby děkuji chlapům
Eva Pěšáková
Firmy.cz
Read More
Chci hrozně pochválit tuto firmu nejlepší ve svém oboru Stěhovala jsem se několikrát ale tahle firma byla ze všech nejlepší děkuji mockrát

Potřebujete sklad?

My vám pomůžeme!

Pošlete nám nezávaznou poptávku:

Na většinu poptávek odpovídáme do 30 minut.