menu

Stěhování Kutná Hora

Kompletní stěhování v Kutné Hoře a okolí

Poskytujeme komplexní stěhovací služby nejen v Kutné Hoře a jejím okolí (Močovice, Nové Dvory, Miskovice nebo třeba Nebovidy), ale také v rámci celého Středočeského kraje. Ať už tedy potřebujete přestěhovat, umožnit skladování nebo jen vyřešit vyklizení vaší nemovitosti, rádi pro Vás zajistíme bezproblémový průběh s maximální opatrností.

Stěhujeme byty, kanceláře i těžká břemena

Náš tým zkušených stěhováků je připraven vám poskytnout komplexní řešení, které pokrývá širokou škálu stěhovacích potřeb. Nezáleží na tom, zda se jedná o stěhování vašeho bytu, domu nebo kanceláře, máme dovednosti a know-how, které zajistí, že vaše cenné věci budou pečlivě a bezpečně přesunuty na nové místo kdekoliv v Kutné Hoře nebo mimo ni.

Kromě toho se specializujeme také na manipulaci s těžkými břemeny. Ať už se jedná o masivní nábytek, klavír, trezor nebo jiné těžké předměty, naši zkušení stěhováci mají schopnosti a vybavení k tomu, aby zvládli i ty nejnáročnější stěhovací úkoly.

Postaráme se o vše důležité

Když jde o stěhování z Kutné Hory, neznáme hranice. Ať už se stěhujete kamkoliv, my vám otevřeme dveře k bezstarostnému stěhování po celé České republice. Vaše nová kapitola začíná s námi. Kontaktujte nás a my se postaráme o to, že váš přesun proběhne rychle, bezpečně a hlavně bez zbytečných starostí.

Kolik vás stěhování v Kutné Hoře bude stát?

Ceny jsou uvedeny bez DPH. V případě práce v pozdních večerních a nočních hodinách (18:00 – 06:00) účtujeme příplatek 50 %.

Malý byt (1+1, 2+kk)

Od 2 500 Kč

Střední byt (2+1, 3+kk)

Od 5000 Kč

Velký byt nebo dům

Od 8 000 Kč

Budete se stěhovat? 

My vám pomůžeme!

Pošlete nám nezávaznou poptávku:

Na většinu poptávek odpovídáme do 30 minut.