menu

Stěhování Praha 2

Komplexní služby stěhování Praha 2

Specializujeme se na stěhování po Praze 2 a poskytujeme kompletní stěhovací služby, včetně stěhování firem, rezidenčních prostorů, bytů, rodinných domů, těžkých břemen a hudebních nástrojů jako jsou klavíry či pianina. Naše služby také zahrnují profesionální demontáž a montáž nábytku, balení, zapůjčení balicích materiálů a likvidaci nepotřebného nábytku a jiných věcí.

Stěhování na klíč

Od balení až po montáž - naše kompletní stěhovací služba se postará o vše.

Pojištění do 5 mil. Kč

Už žádné obavy, veškerý váš majetek je u nás pojištěný až do výše 5 milionů Kč.

25 let zkušeností

Spolehněte se na naši dlouholetou praxi a profesionální přístup.

Důkladné a cenově výhodné stěhování Praha 2

S naším týmem stěhovacích specialistů můžete očekávat prvotřídní servis, rychlou realizaci a především cenově dostupné stěhování v Praze 2. Nabízíme nezávazné kalkulace zdarma, díky kterým si můžete být jisti, že získáte nejlepší hodnotu za své peníze.

Co můžete od našich stěhovacích služeb očekávat?

  • Dostupné stěhovací služby pro oblast Prahy 2 a blízké okolí
  • Ověřený stěhovací partner s prvotřídním servisem
  • BEZPLATNÉ půjčení boxů pro stěhování
  • ZDARMA – najeté kilometry v rámci stěhování po Praze 2
  • Přeprava těžkých objektů, včetně pianin, trezorů, strojů a dalších speciálních položek
  • Zajištění transportu a likvidace nepotřebného vybavení a nábytku
  • Kompletní pojištění všeho, co stěhujeme
  • Vysoká kvalita balících materiálů
  • Odborný přístup k převozu starožitných předmětů
  • Komplexní stěhování Praha 2– balení, demontáž a transport na určené místo

Bezpečné uskladnění vašeho majetku

Pokud se vám během stěhování stane, že nemáte dostatek místa pro některé své věci, je naše skladovací služba tím nejlepším řešením. Nabízíme moderní skladové prostory, které jsou nejenom klimatizované a suché, ale také vybavené nejnovějšími zabezpečovacími technologiemi. Váš majetek je u nás v bezpečí, ať už potřebujete uskladnit nábytek, elektroniku, umění, či jiné cennosti. A díky flexibilním termínům skladování můžete věci uložit jen na pár dní nebo i na několik měsíců.

Profesionální demontáž a montáž

Stěhování obvykle vyžaduje demontáž některých kusů nábytku či elektroniky, aby byly lépe a bezpečněji přepravovány. Naši odborníci jsou vyškoleni v demontáži a následné montáži široké škály položek – od složitých kusů nábytku, přes kuchyňské sestavy až po high-end elektroniku. Všechno je prováděno s pečlivostí a důrazem na detail, abyste měli jistotu, že váš majetek bude po stěhování v perfektním stavu a připraven k okamžitému použití.

Likvidace nepotřebného majetku

Věříme, že je naší odpovědností dbát na životní prostředí. Pokud máte starý nábytek, elektroniku nebo jiné položky, které již nepotřebujete, postaráme se o jejich likvidaci. Všechny recyklovatelné materiály jsou pečlivě tříděny a posílány do příslušných recyklačních středisek. Dokumenty a citlivé informace zlikvidujeme bezpečným a důkladným způsobem, včetně poskytnutí certifikátů o zničení.

Stěhování na klíč – Praha 2

Naše služby stěhování po Praze 2 zahrnují vše od balení, přes transport, až po finální instalaci ve vašem novém domově. Naším cílem je zajistit, abyste se mohli přestěhovat s minimálním stresem a bez nepříjemností.

Cena stěhování Praha 2

Ceny jsou uvedeny bez DPH. V případě práce v pozdních večerních a nočních hodinách (18:00 – 06:00) účtujeme příplatek 50 %.

Malý byt (1+1, 2+kk)

Od 2 500 Kč

Střední byt (2+1, 3+kk)

Od 5 000 Kč

Velký byt nebo dům

Od 8 000 Kč

Stěhujeme do všech městských částí

Ať už se stěhujete z Malé Strany na Vinohrady, z Holešovic do Chodova nebo z jakékoliv jiné části Prahy, jsme zde pro vás! Naše stěhovací služby pokrývají každý kout hlavního města, aby vaše stěhování v Praze bylo co nejhladčí a nejefektivnější.

Nenašli jste vaši městskou část v našem seznamu? Nezoufejte! I když zde nemáme uvedeny všechny části, rádi vám poskytneme naše stěhovací služby kdekoli v Praze. Napište nám nebo nás kontaktujte a domluvíme se na všem potřebném.

Ukázka naší práce

Prohlédněte si naše fotografie, které jsou odrazem spokojenosti našich klientů a kvality naší práce.

Co říkají naši klienti?

Podívejte se na hodnocení našich spokojených klientů a zjistěte, proč jsme důvěryhodným partnerem pro stěhování v Praze.

Radomír Mlýnek
Firmy.cz
Read More
Fér jednání. Dodrželi vše, co slíbili předem do telefonu. Dobrá cena. Doporučuji
Stanislav Tichý
Firmy.cz
Read More
Chci doporucit tuhle firmu velmi rychlé jednání super cena příště se určitě zase obrátím na tuto firmu
Ivana Dongresová
Firmy.cz
Read More
Se stěhovací službou jsem byla velmi spokojená.Pánové málo mluvili a hodně dělali,vše obaleno. Hlavně cena byla oproti konkurenci poloviční. Vřele doporučuji.
Jana Bohumilová
Firmy.cz
Read More
Chci vyzdvihnout tuhle firmu jak je skvělá a výtečná vše v naprostým pořádku komunikace jednání rychlost vstřícnost a za příznivou cenu
Jakub Mencl
Firmy.cz
Read More
Moc chválím tuhle firmu profesionální přístup vše jak má být a očekává od stěhovací služby děkuji chlapům
Eva Pěšáková
Firmy.cz
Read More
Chci hrozně pochválit tuto firmu nejlepší ve svém oboru Stěhovala jsem se několikrát ale tahle firma byla ze všech nejlepší děkuji mockrát

Budete se stěhovat? 

My vám pomůžeme!

Pošlete nám nezávaznou poptávku:

Na většinu poptávek odpovídáme do 30 minut.